Plánované opravy v areálu zoo

Volná místa, výběrová řízení

Zoologická zahrada Olomouc, p. o., hledá uchazeče na obsazení pracovní pozice TECHNICKÝ PRACOVNÍK – SPRÁVCE PARKOVACÍCH SYSTÉMŮ

Co od uchazeče očekáváme:

  • VŠ/SŠ se vzdělání technického směru,
  • komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost,
  • organizační schopnosti a schopnost samostatné i týmové práce,
  • zodpovědný a pečlivý přístup k plnění strategických a rutinních pracovních povinností,
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič,
  • dobrý zdravotní stav s trestní bezúhonností.

Jakou náplň práce nabízíme:

  • organizace a správa provozu parkovišť včetně personálního zajištění, včetně vedení statistik a vyúčtování,
  • zajišťování technického chodu a stavu parkovišť a parkovacích systémů,
  • kreativní a zodpovědnou práci v atraktivním prostředí zoologické zahrady,
  • práce na plný úvazek,
  • možnost odborného vzdělávání,
  • zaškolení ve specifických oblastech práce.

Odměnou dostanete:

  • jistotu a stabilitu pracovního zázemí,
  • 5 týdnů dovolené, zajištěno stravování s příspěvkem od zaměstnavatele, služební mobilní telefon, odměny při pracovních výročích a další benefity,
  • nástup dle dohody,
  • platové podmínky jsou stanoveny Nařízením vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Plat podle prokázané délky odborné praxe od 25.000 Kč – 40.000 Kč, po zkušební době osobní příplatek.

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu steinerova@zoo-olomouc.cz.

Zoologická zahrada Olomouc přijme brigádníky NA OBSLUHU GASTRO STÁNKŮ

Nabídka je vhodná pro studenty starší 18 let.

Požadujeme:

  • samostatnost, flexibilitu a komunikativnost,
  • příjemné vystupování,
  • ochotu pracovat o víkendech a svátcích,

Nabízíme:

  • práci v příjemném prostředí zoologické zahrady,
  • garantovaný výdělek v rámci odpracovaných hodin,
  • možnost dlouhodobé spolupráce,
  • finanční ohodnocení: 110 Kč/hodinu.

Kontakt:

gastro@zoo-olomouc.cz